See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

Suverehvid 2024. aastal: 5 parimad töötjat

goodyear rehvid

suverehvid

Suverehvid – Bridgestone Turanza 6 

Värske turuletulekuga suverehvid – Bridgestone Turanza 6 on tuntud rehvitootja viimane sõna suverehvide tipptasemel, pakkudes ületamatut jõudlust pea kõigis suverehvidele olulistes omadustes. See mudel paistab silma erakordsete saavutustega märjal pinnasel ja toob lauale parema kütuseefektiivsuse ning kestvuse, muutes selle ideaalseks valikuks suurele enamusele autojuhtidest. Uuringud on näidanud, et märja tee olud on 86% juhtide jaoks üks määravaid faktoreid suverehvi valikul.

Turanza 6 mitte ainult ei ületa oma eelkäijat ohutuses, vaid on ka üle 20% kütusesäästlikum, võimaldades autol läbida pikema vahemaa ühe kütusepaagi või aku laadimisega. See on saavutatud tänu innovaatilistele tehnoloogiatele nagu TECHSYN ja ENLITEN, mis teevad selle rehvi ideaalseks valikuks elektri- ja hübriidautode jaoks, kus madal veeretakistus on kriitilise tähtsusega. Just veeretakistuse kategoorias on Turanza 6 saavutanud Euroopa turul parimad tulemused.

Lisaks, Bridgestone on suverehvide väljatöötamisel pööranud suurt tähelepanu jätkusuutlikkusele. Madalam kütusekulu ja seeläbi vähenenud CO2 emissioon sõidu ajal on täiendatud ka tootmisprotsesside optimeerimisega, vähendades toormaterjalide kasutust ja CO2 heitkoguseid. Tänu edusammudele virtuaalses rehvide arendamises on Bridgestone vähendanud uue mudeli arendamisel kasutatavate toormaterjalide hulka 21% ja vähendanud välitingimustes testimise vajadust 60 000 kilomeetri ja 7,7 tonni CO2 heitkoguste võrra.

 

suverehvid

Suverehvid – Toyo Proxes Sport 2

Toyo Tires, üks globaalse rehvitööstuse juhtivaid Jaapani brände, on turule toonud uue Proxes Sport 2 suverehvi, mis on suunatud eriti nõudlikele autojuhtidele. Need rehvid on disainitud tagama erakordset haaret isegi suurte pöördemomentide ja keerulistes sõidutingimustes nagu kiired kurvid ja vihmased teed. Innovatiivne assümmeetriline muster parandab nii haaret kui ka pidurdusvõimet, samal ajal kui rehvi kõva äärkülg pakub kurvides suurepärast stabiilsust ja kontrolli.

Proxes Sport 2 rehvid on ideaalsed valikud neile, kes naudivad sportlikku sõidustiili ja ootavad rehvidelt maksimaalset sooritusvõimet ka märgades tingimustes. Toyo Tires, mis paistab silma kui üks maailma top viiest rehvibrändist, on tuntud oma toodete kõrge kvaliteedi, suurepärase haarduvuse ning klientide vajaduste ja tagasiside arvesse võtmise poolest.

hankook

Suverehvid – Hankook Ventus S1 evo z(K129)

Hankook Ventus S1 evo Z suverehvid, mis on välja töötatud kasutades võidusõidurehvidele omaseid kõrgtehnoloogiaid. Need suverehvid tagavad tipptasemel jõudluse, pakkudes uuenduslike tehnoloogiate ja materjalikombinatsiooni abil suurepärast haaret isegi kõrgel temperatuuril, nii kuivas kui ka märjas keskkonnas.

Disainilt pakuvad Ventus S1 evo Z rehvid mitte ainult suuremat haarduvust kuivadel teedel, vaid aitavad ka vähendada tekitatavat müra ja tõhusalt eemaldada vett märgades tingimustes, tagades seeläbi sujuvama sõidukogemuse. Iga Ventus S1 evo Z suverehvi aspekt on hoolikalt läbi mõeldud, et tagada erakordne sooritusvõime kõrgetel kiirustel, mis rõhutab nende kvaliteeti ja tehnoloogilist edasiminekut.

 

goodyear

Suverehvid – Goodyear Efficientgrip Compact

Goodyear EfficientGrip Compact suverehvid on loodud igapäevaseks kasutamiseks, ühendades endas kõik olulised omadused, mida kvaliteetsetelt suverehvidelt oodata võiks. Tänu uuenduslikule rehvimustrile on see mudel varasemast veelgi parema pidurdusvõimega, tagades suurepärase haardumise nii kuivatel kui ka niisketel teepindadel, samuti on tähelepanu pööratud rehvide pikaealisusele ja kütusesäästlikkusele.

Madalam veeretakistus ei aita mitte ainult kütust säästa, vaid on ka keskkonnasõbralikum, vähendades rehvide kulumist ja pikendades nende kasutusiga. Goodyear EfficientGrip Compact  tõestavad, et igapäevane sõitmine võib olla nii ökonoomne kui ka keskkonnateadlik.

 

continental

 Suverehvid – Continental UltraContact

Continental UltraContact suverehvid on tuntud oma ületamatu vastupidavuse ja pikaealisuse poolest, muutes need ideaalseks valikuks juhtidele, kes hindavad rehvidelt maksimaalset kestvust. Nende rehvide vastupidav konstruktsioon ja läbimõeldud disain pakuvad madalat kütusekulu, vaikset sõiduelamust ja ülimat turvalisust.

Disainitud pidurdusmaa lühendamiseks ja sõidumüra vähendamiseks, on UltraContact rehvid varustatud ka erakordselt tugeva struktuuriga, mis teeb neist suurepärase valiku ebatasastele teedele. Continentali innovaatiline YellowChili materjalide segu ja rehvimustri kavand tagavad rehvide pikaajalise vastupidavuse, võimaldades nautida murevaba sõitu läbi mitme hooaja.

 

Allpool leiate üksikasjalikuma teabe selle kohta, millist tüüpi rehve milliseks hooajaks soovitatakse kasutada. (Ametliku rehvikasutuse info leiate Transpordiameti kodulehelt.)

Te võite võtta ühendust meie klienditeenindusega, et saada pakkumine ja broneerida aeg rehvivahetuseks.

Turvalist liiklemist!