Piduriklotside ja piduriketaste vahetus

Töökindlad pidurikettad ja klotsid tagavad usaldusväärse pidurdamise, seetõttu on vaja need õigeaegselt välja vahetada. Nende kasutusiga mõjutavad paljud tegurid: komponentide kvaliteet, teeolud, sõidustiil. Seetõttu võib kasutusiga olla neil 10–25 tuhat kilomeetrit. Õigeaegne piduriklotside ja piduriketaste vahetus tagab teie sõiduki seismajäämise ka keerulisemates teeoludes, ja see tasub usaldada professionaalile.

saada päring

Millal vaja vahetada pidurikettad ja piduriklotsid?

Sellele küsimusele ei ole ühest vastust. Keskmiselt vastab piduriklotside tööiga läbisõidule 10 000 – 15 000 kilomeetrit, ketaste tööiga on kaks korda pikem. Siiski oleneb kulumiskiirus paljudest teguritest – alates detailide tüübist ja kvaliteedist ning lõpetades liiklusolude ja juhtimisstiilist. Seetõttu tuleb lähtuda igale olukorrale vastavalt vajadusele. Mõnele juhile tuleb see tee ette võtta 5000 kilomeetri järel ja teisele alles 25000 kilomeetri järel.

Kui leiate neist märkidest vähemalt ühe, peaksite viivitamatult pöörduma autoteeninduse poole ja kontrollima piduriketaste ja klotside seisukorda.

Töökindlad pidurikettad ning klotsid tagavad usaldusväärse pidurdamise – just selle tagabki nende õigeaegne hooldus.

Palun olge vastutustundlikud oma auto pidurite osas, sest auto pidurisüsteem on üks tähtsamaid süsteeme, nagu näitab statistika, on hädapidurdamisel alates kiirusest 50 km/h pidurdusteekond ca 25 meetrit eeldusel, et selle auto pidurid on head, pidurid on teile ja teistele liiklejatele olulised!

Autosõber OÜ spetsialistid on valmis teid selles aitama!

Remondi ja hoolduse ajaks asendusauto - Autosõber

Teie auto vajab ainult kvaliteetset teenindust!

Autosõber autoteenindus pakub igat liiki autohooldust koos tehtud tööde garantiiga. Too oma auto meile!

1 Step 1
5% Allahindlust
Saate meie autoteeninduses esimeselt teenuselt allahindlust
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder