Sõiduki poleerimine ja kerekaitse

Kere on auto kõige kallim osa ja seda tuleks väga ettevaatlikult kohelda. Auto kere poleerimine on see, mis aitab värvitoonile sära lisada ja kaitsta negatiivsete keskkonnamõjude eest. Tänu poleerimisele pikeneb värvkatte tööiga ja täidetakse väiksemad ebatasasused.

Broneeri siin

Auto poleerimine – Sõltuvalt katte seisukorrast saame pakkuda erinevat tüüpi poleerimist:

  • Läikiv poleerimine (Annab autole sära, eemaldab väikseimad kriimud ja eemaldab ka hologrammid pärast madala kvaliteediga autopesu, selline poleerimine sobib hästi suhteliselt uutele autodele)
  • Kere taastav poleerimine (auto 2-astmeline poleerimine): keskmise sügavusega (korrigeeriv) poleerimine eemaldab väikesed ja keskmised kriimustused; hologrammid, mis on saadud ebaõige autopesu või halva kvaliteediga poleerimise tagajärjel; kuivatatud putukate jäljed; lindude väljaheidete jäljed; happeliste ja söövitavate ainete jäljed. Korrigeeriva poleerimise tulemusena kaovad poleeritud pinnalt määrdunud kohad, marrastused ja kõik väiksemad kriimustused.
  • Sügav poleerimine – aitab taastada auto esialgse välimuse ja eemaldada maksimaalsed kriimud auto kere pinnalt.
    See viiakse läbi kolmes etapis, mille eesmärk on eemaldada sügavamad kriimustused. Seda poleerimist soovitatakse kasutada auto kere tõsiste kahjustuste ja kriimustuste korral. Annab autole uue auto välimuse.

Läikiv-, taastav- ja sügavpoleerimine erinevad poleerimispasta abrasiivsuse, aga ka poleerimisketta erineva kõvaduse astme poolest. Abrasiivsete poleerimiste arv on piiratud, kuna iga selline poleerimisvahend eemaldab kuni 10 mikronit kattekihti.

Võtke meiega ühendust, et teada saada, milline poleerimine sobib teie autole!

Remondi ja hoolduse ajaks asendusauto - Autosõber

Teie auto vajab ainult kvaliteetset teenindust!

Autosõber autoteenindus pakub igat liiki autohooldust koos tehtud tööde garantiiga. Too oma auto meile!

1 Step 1
5% Allahindlust
Saate meie autoteeninduses esimeselt teenuselt allahindlust
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder