Autosõber pesula pöörab autopesu kvaliteedile suurt tähelepanu ning pakub personaalseid lahendusi. Pesula kasutuses olevad materjalid ja pesuained on väga kvaliteetsed  ja  tagavad parima tulemuse. Meie pakume nii sise – ja välipesusid kui ka mahukamaid pakette ja lisateenuseid. Soovitame konsulteerida meie pesula spetsialistitega kes annavad praktilisi soovitusi ja kindlasti aitavad Teil langetada õige otsus pesu valimisel. Meie meeskond on oma ala spetsialistid, tunnevad oma tööst rõõmu ja töötavad kvaliteedi ja kliendi rahulolu nimel, võite selles isiklikult veenduda!

Meie mugav asukoht pakub Ülemiste City kontori töötajatele suurepärast võimalust jätta oma sõiduk meie kätte ja peale tööd tulla puhta auto järgi, parkimine on tasuta.

Kuna asume Lennujaama lähedal on võimalus kasutada meie territoriumil Tasuta parkimist kuni 5 päeva sel ajaks kuna lendate lähetusesse või puhkusele. Selleks on vaja  tellida teenust alates  Preemium hooldus paketti, või mingi muu mahukas pakett

Juhul, kui soovite oma sõidukit ära oodata, saate kasutada meie puhkeruumi kus saab kohvi, tee, Wi-fi. Või on võmalus minna Ülemistekabanduskeskusesse, mis asub 1 minuti käimise kaugusel, kus te saaksite meeldivalt ja mugavalt oma aega veeta sel ajal kuna teie auto on meie heades kättes. Vajadusel  pikkajalise töö korral pakume kliendile asendusauto võimalust

Ainult õige pesu lööb teie auto särama seega, kui  soovid, et  su auto läigiks nagu uus, siis külasta meid ja veendu isiklikult, et Autosõber pesula on Tallinna parim!

Hinnakiri ja Broneering