Autodiagnostika ja vigade eemaldamine

Kaasaegsed autod on täielikult varustatud elektroonikaga, mis võimaldab autoga sõita võimalikult mugavalt ja ohutult. Sellist elektroonikat nagu kliimaseade, raadio, pardaarvutite andmeid kasutavad autoomanikud pidevalt. Mõnda probleemi ei suuda pardaarvuti ise tuvastada, siis aitab autodiagnostika.

Saada päring

Autodiagnostika Tallinnas

Pardaarvuti kõige olulisem funktsioon on enesediagnostika. Auto võib ise teatada erinevatest probleemidest: piduriklotside kulumine, madal vedelike tase, ebapiisav rõhk ja probleemid mootoriga. Kahjuks armatuurlaual süttinud rikke indikaatortuli aga ei pruugi anda alati tegelikku ülevaadet rikke põhjusest, sest pardaarvuti ei suuda mõningaid probleeme iseseisvalt kindlaks teha.

Seetõttu selleks, et viga või probleemi parandada, tuleks kõigepealt teada saada milles viga seisneb. Just siinkohal on abiks Autosõber OÜ spetsialistid, kes on valmis pakkuma arvutidiagnostikat. Tänu spetsiaalsele diagnostikaseadmele ja kaasaegsele tarkvarale saame hinnata teie auto seisundit.

Õigeti teostaatud autodiagnostika aitab kiirelt ja usaldusväärselt anda vastused teie sõidukil esinevate probleemide kohta, mis omakorda aitab spetsialistil paremini aru saada probleemi tekkepõhjusest.

Autodiagnostika sisaldab järgmisi protseduure:

Auto täieliku diagnoosimise läbiviimiseks võtke meiega ühendust!

Remondi ja hoolduse ajaks asendusauto - Autosõber

Teie auto vajab ainult kvaliteetset teenindust!

Autosõber autoteenindus pakub igat liiki autohooldust koos tehtud tööde garantiiga. Too oma auto meile!

1 Step 1
5% Allahindlust
Saate meie autoteeninduses esimeselt teenuselt allahindlust
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder