Rehvivahetus

Autosõber OÜ on kvaliteetne sõidukite rehvivahetus Tallinnas Ülemiste City kvartalis. Üldiselt rehvivahetus kampaaniad on tavaliselt sügisel – kevadel ja seoses sellega pakume klientidele rehvivahetusel tasuta veermiku kontrolli.

BRONEERI SIIN

Sõidukite rehvivahetus Tallinnas Ülemiste City kvartalis

Milliseid teenuseid me pakume?

Aitame teid ka uute või kasutatud rehvide ostmisel, samuti anname teile teavet, millised rehvid sobivad teile kõige paremini.

Meie eesmärk on pakkuda teile parimat teenindust rehvide ostmisel ja hooldamisel. Oleme uhked, et saame olla teie toetavaks abiks, olenemata sellest, kas olete huvitatud uutest või kasutatud rehvidest. Meie kogenud meeskond seisab valmis andma teile asjatundlikke soovitusi ja nõuandeid, et saaksite valida just teie vajadustele sobivad rehvid.

Turvalisus ja mugavus on meie prioriteet, seega pühendame aega selleks, et aidata teil leida sõidukile sobivad rehvid, mis tagavad parima haarduvuse ja ohutuse erinevates teeoludes. Teeme koostööd mitmete mainekate rehvitootjatega, et saaksime pakkuda teile laia valikut kvaliteetseid rehve erinevates mõõtudes ja hinnaklassides.

Kui olete rehvid valinud, siis ärge unustage sildade reguleerimist. See on oluline protsess, mis tagab, et teie auto rattad on õiges asendis, mis omakorda pikendab rehvide eluiga ning annab teile sujuva ja ohutu sõidukogemuse. Meie professionaalne meeskond teeb sildade reguleerimise lihtsaks ja kiireks, et teie saaksite muretult edasi sõita.

Et teha teie jaoks kõik võimalikult mugavaks, pakume broneerimissüsteemi rehvivahetuseks, veermiku kontrolliks või sildade reguleerimiseks. See annab teile võimaluse planeerida oma aega ette ning vältida ootejärjekordi meie teeninduskeskuses.

Rehvihotell

Rehviladu- Rehvide hoiustamine - Autosõber - Kvaliteetne Autoteenindus ja Autoremont Tallinnas
Autosober

Meil on ka rehvide hoiustamiseks spetsiaalne ladu, kus hoiame oma äri- ja eraklientidele rehve. Meie laos on rohkem kui 5000 rehvi, seega võite olla kindel, et leiate kindlasti koha. Teie rehvide heaolu on meie südameasjaks, seega pakume spetsiaalset rehviladu. See aitab pikendada teie rehvide eluiga ja tagab nende kvaliteedi säilimise. Tagame, et need oleksid järgmise hooaja saabudes korralikult hoitud. See aitab pikendada rehvide eluiga ja säilitada nende kvaliteeti. Teie rehvid on meie hoole all, kuni nad on taas valmis õigeks hooajaks. Võite olla kindel, et teie rehvid on meie hoole all, kuni nad on taas valmis sõitma.

Meie teeninduskeskus on loodud teie mugavuse silmas pidades. Ootealal saate nautida tassikest kohvi või teed ning läheduses asuv Ülemiste keskus pakub suurepärast võimalust aega veeta ostlemise ja meelelahutusega.

Võtke meiega ühendust ja laske meil aidata teil sõidu ajal end mugavalt tunda. Rehvidehotell on teie usaldusväärne partner kvaliteetsete autoteenuste osas Tallinnas.

Kui ootate rehvivahetust või sildade reguleerimist, võite end mugavalt tunda, juues kohvi või teed meie ootealal. Samuti on meie lähedal Ülemiste Keskus, kus saate vabalt aega veeta, kuni meie meeskond teie auto eest hoolitseb. Meie asukoht on mugav ja kergesti ligipääsetav. Oleme põnevil võimaluse üle teid peatselt teenindada!

Remondi ja hoolduse ajaks asendusauto - Autosõber

Sõidukite rehvivahetus Tallinnas Ülemiste City kvartalis

Teie auto vajab ainult kvaliteetset teenindust!

Autosõber autoteenindus pakub igat liiki autohooldust koos tehtud tööde garantiiga. Too oma auto meile!

1 Step 1
5% Allahindlust
Saate meie autoteeninduses esimeselt teenuselt allahindlust
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder