Kliimasüsteemi täitmine, hooldus ja remont

Konditsioneer on seade, mis säästab nii kuumusest kui külmast ja võimaldab teil igal aastaajal mugavalt autoga sõita. On äärmiselt ebameeldiv, kui süsteem läheb katki kõige ebasobivamal hetkel. Et seda ennetada on võimalik meie juures teostada teie sõiduki kliimasüsteemi hooldus, täitmine ning remont.

Saada päring

Kliimasüsteemi hooldus

Auto kliimasüsteemi (konditsioneeri e. kliima) korrapärane hooldus, täitmine, remont ja õhufiltri vahetamine avaldavad kliimaseadme tööle positiivset mõju. Me ju teame, et kuigi Eestis on suvi küll lühike, kuid ikka esineb palavaid ilmasid ja sellisel juhul on töötav auto kliimasüsteem elutähtis, mis muudab kannatamatult palaval päeval auto mõnusalt jahedaks. Autosõber soovitab konditsioneerimissüsteeme kontrollida iga kahe aasta tagant, nii saate tulevikus suuri kulutusi vältida.

Kui kliimaseadme sisselülitamisel jahe õhk ei puhu, on see märgiks, et midagi on valesti ja te peate kliimaseadme hooldamiseks pöörduma autoteeninduse poole. Meil teostatakse kvaliteetne sõiduki kliimasüsteemi e. rahvakeeli kliima hooldus, täitmine ja remont. Asume Tallinnas Ülemiste City kvartalis.

Kliimasüsteemi täitmine, hooldus ja remont

Meie teenused:

  • Rõhu kontroll ja analüüs
  • Süsteemi tühjendamine
  • Lekke test vaakumiga
  • Andurite kontroll
  • Ventilaatorite kontroll
  • Elektriliste rikete otsimine
  • Elektridiagnostika ning süsteemi aktiveerimine
  • Kliima radiaatori kontroll ja vahetus
  • Kliima kompressori remont ja vahetus

Mida sisaldab kliimasüsteemi hooldus?

Mida sisaldab kliimasüsteemi täitmine?

Auto kliimasüsteem kasutab kompressorit tekitamaks rõhku ning tsirkuleerimaks külmutusainet läbi kliimasüsteemi – tulemuseks on jahe õhk, mida saad nautida salongis. Kui kliimaseadme sisselülitamisel jahe õhk ei puhu, on see märgiks, et midagi on valesti ja te peate kliimaseadme hooldamiseks pöörduma autoteeninduse poole, kus tuvastatakse probleemi põhjus. Kui probleemi lahenduseks on kliimasüsteemi täitmine, siis enamasti räägimegi külmutusaine (freooni) lisamisest, mis üldjuhul võtab aega kuni tund. See on ka sagedasem põhjus miks kliimasüsteem ei toimi korralikult.

Kui tihti peaks kliimasüsteemi täitma, siis sellele küsimusele ühest vastust ei ole ja parimaks indikaatoriks on see, kui autosse ei tule enam külma õhku või süsteem ei suuda eemaldada akende sisekülgedelt niiskust ja udu.

Võtke meiega ühendust, kui tundub midagi kahtlast, et kliimaseade teid alt ei veaks just kõige vajalikumal hetkel!

Tulge teostage meie juures oma kliimasüsteemi e. kliima hooldus, täitmine ja remont – Tallinnas Ülemiste City kvartalis.

Remondi ja hoolduse ajaks asendusauto - Autosõber

Teie auto vajab ainult kvaliteetset teenindust!

Autosõber autoteenindus pakub igat liiki autohooldust koos tehtud tööde garantiiga. Too oma auto meile!

1 Step 1
5% Allahindlust
Saate meie autoteeninduses esimeselt teenuselt allahindlust
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder