See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

Autoremont Tallinnas

Autoremont Tallinnas

Autoremont Tallinnas

Autode remontimine ja hooldamine on teenus, mille tähtsust ei saa alahinnata. Kui olete omanikuna uhke oma sõiduki üle, mõistate kindlasti, kui oluline on leida usaldusväärne autoremont tallinnas. Teie sõiduk vajab hoolt ja tähelepanu ning te ei taha jätta selle hooldust kellelegi, kes ei suuda tagada kvaliteeti ja professionaalsust. Õnneks pakub Autosõber OÜ just seda – kvaliteetset autoremondi- ja hooldusteenust Tallinnas. Siin on mõned olulised aspektid, miks peaksite valima meie teenuseid:

Mitmekülgsed teenused

Pakume mitmesuguseid teenuseid, mis hõlmavad mootori remonti ja vahetust, summuti remonti ja vahetust, veermiku kontrolli ja remonti, õlivahetust, autodiagnostikat, piduriklotside ja piduriketaste vahetust, radiaatori vahetust, kliimasüsteemi remonti, siduri vahetust ja remonti, pidurite remonti, generaatori ja starteri remonti ning filtrite vahetust. Olgu teie sõiduki probleem suur või väike, meie meeskond saab sellega hakkama. Meie töökoda on varustatud tänapäevaste seadmetega, mis võimaldavad teostada ka kõige keerukamaid remonttöid.

Remondi ajal anname teile TASUTA ASENDUSAUTO

 

Kogenud ja kvalifitseeritud meeskond
Meie autoremondi töökojas töötab kogenud ja kvalifitseeritud meeskond, kellel on aastatepikkune kogemus sõidukite hoolduses ja remondis. Me teame, kuidas erinevad automudelid toimivad ning kuidas neid parimal viisil hooldada ja parandada. Teie sõiduk on meie ekspertide kätes turvaline. 

Autoremont Tallinnas

Kaasaegne töökoda

Meie Autosõber autoremondi töökoda asub logistiliselt suurepärases asukohas Ülemiste City’s, olles hästi ligipääsetav kõigile Tallinna elanikele ja linna külalistele.  Meie autoremonditöökoda asub Ülemiste City kvartalis, Tallinna lennujaama ja Ülemiste kaubanduskeskuse läheduses. Meie töökoda on varustatud kaasaegsete seadmete ja vahenditega, tagades kiire ja tõhusa teeninduse. 

 

Kahjukäsitlus ja õnnetusjuhtumite abi
Lisaks tavapärastele remonditeenustele pakume ka kahjukäsitluse ja õnnetusjuhtumite abi. Kui teie sõiduk on sattunud õnnetusse või kahjustatud, võtke meiega ühendust. Aitame teil kiiresti ja mugavalt lahendada kõik auto kahjustatud osadega seotud probleemid. Remondi ajal anname teile TASUTA ASENDUSAUTO! 

 

Miks valida Autosõber OÜ?
Autosõber OÜ on teie usaldusväärne partner autoremontide ja autohoolduse alal Tallinnas. Me järgime põhimõtteid, mis ühtivad suurte edasimüüjate klientide ootustega: tähtajad, kiire rikete tuvastamine, kvaliteetsed seadmed ja kulumaterjalid, teenindusajaloo säilitamine, järgnevate visiitide meeldetuletamine ning garantiiga tööd. Kõige olulisem on see, et me töötame läbipaistvalt, peame alati ühendust ning oleme valmis vastutust võtma, kui midagi läheb valesti. Teie sõiduki hooldus ja remont on meie prioriteet. Valige Autosõber OÜ ja nautige usaldusväärset teenindust ning kvaliteetset autoremonti. Teie sõiduk on meie hoole all ja me hoolitseme selle eest.