Kliimasüsteemi, kliima hooldus, täitmine ja remont Tallinnas

Konditsioneer on seade, mis säästab nii kuumusest kui külmast ja võimaldab teil igal aastaajal mugavalt autoga sõita. On äärmiselt ebameeldiv, kui süsteem läheb katki kõige ebasobivamal hetkel. Et seda ennetada on võimalik meie juures teostada teie sõiduki kliimasüsteemi e. rahvakeeli kliima hooldus, täitmine ja remont. Asume Tallinnas Ülemiste City kvartalis.

Saada päring

Kliimasüsteemi hooldus

Auto kliimasüsteemi (konditsioneeri e. kliima) korrapärane hooldus, täitmine, remont ja õhufiltri vahetamine avaldavad kliimaseadme tööle positiivset mõju. Me ju teame, et kuigi Eestis on suvi küll lühike, kuidikka esuneb palavaid ilmasid ja. sellisel juhul on töötav auto kliimasüsteem elutähtis, mis muudab kannatamatult palaval päeval auto mõnusalt jahedaks. Autosõber soovitab konditsioneerimissüsteeme kontrollida iga kahe aasta tagant, nii saate tulevikus suuri kulutusi vältida.

Kui kliimaseadme sisselülitamisel jahe õhk ei puhu, on see märgiks, et midagi on valesti ja te peate kliimaseadme hooldamiseks pöörduma autoteeninduse poole. Meiel teostatkse kvaliteetne sõiduki kliimasüsteemi e. rahvakeeli kliima hooldus, täitmine ja remont. Asume Tallinnas Ülemiste City kvartalis.

Meie teenused:

  • Rõhu kontroll ja analüüs
  • Süsteemi tühjendamine
  • Lekke test vaakumiga
  • Andurite kontroll
  • Ventilaatorite kontroll
  • Elektriliste rikete otsimine
  • Elektridiagnostika ning süsteemi aktiveerimine
  • Kliima radiaatori kontroll ja vahetus
  • Kliima kompressori remont ja vahetus

Mida sisaldab kliimasüsteemi hooldus?

Kuna auto kliimaseade on keeruline mehhanism, mis nõuab professionaalset asjatundlikku lähenemist ja, kui meie spetsialist leidis auto kliimasüsteemi kontrollimisel rikkeid, siis teavitame teid katkiste elementide parandamise vajadusest, sest sõiduki kliimaseadme talitlushäiretel võib olla erinevaid põhjuseid. Nende kõrvaldamiseks piisab mõnel juhul ainult freooni väljavahetamisest kliimasüsteemis, kuid mõnikord võib osutuda vajalikuks ka auto kliimasüsteemi vahetus või remont.

Kui ülevaatuse käigus ei leitud muid probleeme, võtab kliimaseadme täitmine aega mitte rohkem kui tunni.

Mida sisaldab kliimasüsteemi täitmine?

Auto kliimasüsteem kasutab kompressorit tekitamaks rõhku ning tsirkuleerimaks külmutusainet läbi kliimasüsteemi – tulemuseks on jahe õhk, mida saad nautida salongis. Kui kliimaseadme sisselülitamisel jahe õhk ei puhu, on see märgiks, et midagi on valesti ja te peate kliimaseadme hooldamiseks pöörduma autoteeninduse poole, kus tuvastatakse probleemi põhjus. Kui probleemi lahenduseks on kliimasüsteemi täitmine, siis enamasti räägimegi külmutusaine (freooni) lisamisest, mis üldjuhul võtab aega kuni tund. See on ka sagedasem põhjus miks kliimasüsteem ei toimi korralikult.

Kui tihti peaks kliimasüsteemi täitma, siis sellele küsimusele ühest vastust ei ole ja parimaks indikaatoriks on see, kui autosse ei tule enam külma õhku või süsteem ei suuda eemaldada akende sisekülgedelt niiskust ja udu.

Võtke meiega ühendust, kui tundub midagi kahtlast, et kliimaseade teid alt ei veaks just kõige vajalikumal hetkel!

Teosta meil oma kliimasüsteemi e. kliima hooldus, täitmine ja remont meiejuures – Tallinnas Ülemiste City kvartalis.

Teie auto vajab ainult kvaliteetset teenindust!

Autosõber autoteenindus pakub igat liiki autohooldust koos tehtud tööde garantiiga. Too oma auto meile!

1 Step 1
5% Allahindlust
Saate meie autoteeninduses esimeselt teenuselt allahindlust
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder